top of page

Zapisy do sekcji oraz przydatne informacje.

 

Chcę ćwiczyć - jak zapisać się na treningi i ile to kosztuje?

Jeżeli chcesz zapisać się do naszej sekcji należy skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub osobiście pojawić się na sali treningowej. Pierwszy trening jest całkowicie bezpłatny tak więc nie ma żadnego ryzyka - my zrobimy wszystko, abyś został / została z nami na stałe. Koszt treningów wynosi 150 PLN / miesiąc + jednorazowe wpisowe do Klubu i organizacji PFK (Polska Federacja Karate) zawierającą również roczną składkę ubezpieczeniową (jednorazowy koszt 50 PLN). Po pierwszym treningu zdecydujesz, czy chcesz dalej z nami trenować.

 

W ramach jednej składki można trenować do 6 razy w tygodniu we wszystkich naszych lokalizacjach!!! Istnieje możliwość skorzystania ze zniżki rodzinnej.

 

Szczegółowe informacje dotyczące opłacania składek Klubowych zawarte są w regulaminie (poniżej link do regulaminu znajdującego się na oficjalnej stronie Klubu):

kliknij i zapoznaj się ze szczegółami: regulamin składek ŚKK "GOLIAT"

Co muszę zabrać na pierwszy trening i ile trwają zajęcia?

Na pierwsze zajęcia należy zabrać ze sobą wygodny strój sportowy (krótkie spodenki / spodnie dresowe oraz t-shirt). Jeżeli kiedyś trenowałaś / trenowałeś już sporty walki i posiadasz kimono lub masz pożyczone, oczywiście możesz je zabrać ze sobą.

Dla kogo są treningi? Czy są ograniczenia wiekowe?

Zajęcia w naszym Klubie skierowane są do wszystkich, którzy nie szukają wymówek i chcą aktywnie spędzać wolny czas, dbając tym samym o dobrą formę i samopoczucię jak również nauczyć się sztuki walki jaką jest karate. Ograniczenia wiekowe... nie istnieją. Trenują z nami zarówno bardzo młodzi zawodnicy (4/5 lat) jak i osoby starsze (będące powyżej 60 roku życia...).

Trenowałem już kiedyś karate - czy ta grupa będzie dla mnie?

Na to pytanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, ani mailowo, ani telefonicznie. Proszę przyjść na trening, a instruktor zweryfikuje Twoje umejętności - jeżeli okaże się, że dana grupa nie będzie spełniała Twoich oczekiwań dobierzemy sekcję o odpowiednim stopniu zaawansowania.

Regulamin Klubu

Jeżeli chcieliby Państwo zapoznać się z naszymi Klubowymi regulaminami zapraszamy na oficjalną stronę Klubu - bezpośredni link do regulaminów: regulaminy ŚKK "GOLIAT"

Masz inne pytania? Skontakuj się z nami.
bottom of page